SPK’dan 3 Yeni Halka Arz’a Onay

 

HİTİT BİLGİSAYAR  HİZMETLERİ A.Ş. 

SATIŞ FİYATI:  11,50 ₺ ve 12,50 ₺ fiyat aralığından satışa sunulucak.

ARZ BÜYÜKLÜĞÜ : 438.653.850₺

DAĞITIM YÖNTEMİ: ORANSAL

ARACI KURUM:  ÜNLÜ MENKUL

İŞLEM KODU: HTTBT

Firma Hakkında

Firmamız 2000 yılında kurulmuştur. Ticari şirketlerin, yazılım teknolojileri konusundaki ihtiyaçlarını, bütünleşik olarak ve çağdaş teknolojilerin tüm olanakları ile donanmış biçimde çözen uygulamalar geliştirmeyi, bu konuda onlara gerekli danışmanlıkları vermeyi hedeflemiş, o yıldan bugüne değin, bu doğrultudaki çalışmalarına başarıyla devam etmektedir.

 

INVESTCO HOLDİNG A.Ş.

SATIŞ FİYATI:  24 ₺

ARZ BÜYÜKLÜĞÜ : 900.000.000₺

DAĞITIM YÖNTEMİ: TAMAMEN EŞİT

ARACI KURUM:  METRO YATIRIM

İŞLEM KODU: INVES

 Firma Hakkında

2011 yılında kurulan Investco Holding, birçok alanda gerçekleştirdiği doğrudan veya dolaylı yatırımlarla Türkiye’nin önemli yatırım işletmelerinden biri haline gelmiştir.

Investco Holding’in yatırımları arasında Verusa Holding, Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş., Pan Teknoloji, ENDA Enerji Holding  ve Investat Holding Limited (Londra-Birleşik Krallık) yer almakta olup bu yatırımlar bünyesinde yenilenebilir enerji, madencilik, kimya, demir-çelik, teknoloji – yazılım, girişim sermayesi, gıda ve sağlık sektörlerinde faaliyet gösteren şirketler bulunmaktadır.

Investco Holding’in yatırım yaptığı şirketler, faaliyetlerini Türkiye genelinde sürdürmekte olup ürünlerini ve projelerini Avrupa, Orta Doğu, Asya, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’da pazarlamaktadır.

Verusa Holding A.Ş. , Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. ,Pan Teknoloji A.Ş. ,Enda Enerji Holding A.Ş. ,

Investat Holding Limited bünyesindeki şirketlerdir.

 

KOLEKSİYON MOBİLYA SANAYİ A.Ş. 

SATIŞ FİYATI:  1,45 ₺

ARZ BÜYÜKLÜĞÜ : 156.389.680₺

DAĞITIM YÖNTEMİ: BİREYSELE EŞİT

ARACI KURUM:  OYAK YATIRIM

İŞLEM KODU: KLSYN

Koleksiyon “yüksek kalitede mobilya mimarisi”ni yaratmak üzere, fikirleri, standartları, tasarım konseptlerini bir araya getiren, 50 yıllık deneyimle edindiği yaygın itibara sahip bir şirketler grubudur. Koleksiyon, 70’li yıllardan itibaren, çizgiyi tasarıma dönüştüren, kalitenin tasarımını yaratan bir marka olarak Türk mobilya sektöründe varlığını sürdürmekte ve tasarımı endüstrinin hizmetine sunmaktadır.