SPK iki şirketin halka arzını onayladı.

 

AZTEK TEKNOLOJİ

DAĞITIM YÖNTEMİ: ORANSAL

FİYAT: 10,90 TL

ARZ BÜYÜKLÜĞÜ: 272.500.000 TL

HİSSE KODU: AZTEK

DAĞITILACAK LOT SAYISI: 25.000.000 LOT

Türkiye Teknoloji ve Tüketici Elektroniği Aksesuar Pazarında Lider Markaların Distribütörü.

Her gün yeni yeni gelişmelerin yaşandığı teknoloji dünyası ve tüm bu gelişmelerin yaşandığı hızlı değişim süreci, sizin gibi bizi de heyecanlandırıyor. Duyduğumuz bu heyecanla, daima teknolojinin geldiği son noktada bulunup, bunları en hızlı şekilde sizlerle paylaşıyoruz.

Teknolojinin değişim hızını yakalamak, ulaştığı evrensel boyutlarda gezinmek, avantajlarını yaşamın her alanına yaymak, teknoloji meraklılarının beklentilerini en doğru ürünlerle karşılamak amacıyla Apple,
Beats by Dr.Dre, JBL, Harman Kardon, Thule, Case Logic, Marshall, Urbanears, Hama gibi üstün nitelikli markaları Türk tüketicisinin beğenisine sunuyor, insan ve teknoloji arasındaki güçlü ilişkiye hız kazandırıyoruz.

 

HİDROPAR KONTROL

DAĞITIM YÖNTEMİ: EŞİT

FİYAT: 11,00 TL

ARZ BÜYÜKLÜĞÜ: 132.000.000 TL

HİSSE KODU: HKTM

DAĞITILACAK LOT SAYISI: 12.000.000 LOT

Mühendislik ile sanatın, endüstri ile doğanın, fabrika ile çevrenin, teknoloji ile hayatın entegrasyonunu sağlamak için 1998 yılında yolculuğumuza başladık. Hareketi anlamak, geliştirmek, yönlendirmek, hareketin doğasından ilham alarak hareketi kontrol altına almaya çalışmak kuruluş amacımız oldu. Firmamızın mühendislik altyapısı ile uyumlu, kendi alanında uzmanlaşmış partner firmalara çatı firma olarak, büyük projelerde uzmanlıkları birleştiriyoruz. Farklı hareket ve kontrol teknolojileri üzerinde uzmanlaşıp, örnek alınacak multidisipliner mühendislik çözümleri ile dünyada endüstriyel hareketin kontrol teknolojileri merkezi olma hedefiyle üretmeye devam ediyoruz.

BİLGİLER TASLAK İZAHNAMELERDE BELİRTİLDİĞİ GİBİDİR. HALKA ARZA İLİŞKİN ONAYLI İZAHNAMELER YAYINLANDIĞINDA DETAYLI İNCELEME YOUTUBE KANALIMIZDA VE İNTERNET SİTEMİZDE YER ALACAKTIR.