SPK İki Yeni Halka Arz’a Onay Verdi

SANİCA ISI SANAYİ A.Ş.

DAĞITILACAK LOT ADEDİ: 40.000.000 ADET

HİSSE KODU: SNCIA

FİYAT: 20,03 TL

DAĞITIM ŞEKLİ: ORANSAL

HALKA ARZ TARİHİ: 15-16-17-18 KASIM 2022

Kısaca Şirketi Tanıyalım:

1987 yılında kurulan SANICA Türkiye’nin ilk Akrilik Küvet Üreticisi olup aynı zamanda Banyo ve Spa Grubu, Rezervuar Grubu, Isı ve Tesisat Grubu, Kombi Grubu, Alt yapı ve Üst yapı Boru Grubu, Cam Grubu, Elektrikli Forklift ve İstif Makineleri Grubu olmak üzere toplam 7 Ana Grupta üretimine devam etmektedir.

2 ülkede 7 tesiste üretim yapan ve ürünlerini 50’den fazla ülkeye ihraç eden SANICA Avrupa’nın en büyük 5 Küvet üreticisinden olup Dünyaca tanınan saygın bir markadır. 

Kalite, sağlık ve yeniliğe önem veren özgün, yaratıcı üretimleriyle sektörde Türkiye lideri olan SANICA, FATİNOĞLU HOLDİNG kuruluşudur.

 

ÖZSU BALIK ÜRETİM A.Ş.

DAĞITILACAK LOT ADEDİ: 20.000.000 ADET

HİSSE KODU: OZSUB

FİYAT: 7,69 TL

DAĞITIM ŞEKLİ: TAMAMEN EŞİT

Kısaca Şirketi Tanıyalım:

Dünyanın en değerli proteinine sahip olan balığı, tüm insanlar için ulaşılabilir kılmak amacıyla çalışan bir gıda şirketiyiz. 4 kıtada, 50’den fazla ülkede, sofralarına konuk olduğumuz milyonlarca tüketicimizin daha sağlıklı, daha kaliteli, daha lezzetli balık ile beslenmesini sağlamak amacıyla tutkuyla çalışıyoruz. Deniz suyunun temizliği, değerleri ve ısı derecesi bakımından dünyanın en kaliteli levrek ve çipuralarının yetiştiği Urla’da bulunan 94 açık-deniz kafesimizde üretim yapıyoruz. Kuluçkahane tesisimizden, laboratuvarımıza, işleme tesisimizden, paketleme tesisimize Türkiye’nin tek çatı altına toplanmış en gelişmiş tam entegre kültür balıkçılığı markalarından birisiyiz.