SPK İki Yeni Halka Arz’a Daha Onay Verdi.

Gece geç saatlerde herkesin umudunu yitirdiği dakikalarda SPK sürpriz yaparak iki yeni halka arzı onayladı.
Yatırımcıların merakla beklediği büyük halka arzların aksine açıkçası beklenmeyen şirketlerin adını gördük.

Buyurun hap bilgilere birlikte bakalım

BİRİKİM VARLIK YÖNETİM A.Ş.

DAĞITILACAK LOT ADEDİ: 12.000.000 ADET

HİSSE KODU: BRKVY

FİYAT: 14,20 TL

DAĞITIM ŞEKLİ: BİREYSELE EŞİT

HALKA ARZ TARİHİ: BELİRLENMEDİ

Hakkımızda

Birikim Varlık Yönetim Şirketi 2016 yılında kurulmuş olup, 2018 yılı BDDK kararı ile faaliyet izni alarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Tüm Varlık Yönetim şirketleri gibi faaliyetlerini ilgili mevzuata ve BDDK gözetim ve denetimine uygun olarak yürütmekte olan Birikim Varlık, finans sektörünün verimli bir iş ortağı ve değer yaratan seçkin bir üyesi olmak amacıyla faaliyetine devam etmektedir.

Birikim Varlık; sorunlu alacak tahsil süreçlerinde hızlı, etkili ve yaratıcı yöntemlerle artı değerler oluşturarak çözüm üretmeye odaklanmış olup, sorunlu alacak tahsil tecrübesi ve sektöründeki uzmanlığından aldığı güç ile şirketin, iş ortaklarının ve süreçte yer alan tüm tarafların yararını arttıracak çözümler geliştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

PLATFORM TURİZM

DAĞITILACAK LOT ADEDİ: 49.500.000 ADET

HİSSE KODU: PLTUR

FİYAT: 9,10 TL

DAĞITIM ŞEKLİ: TAMAMEN EŞİT

HALKA ARZ TARİHİ: BELİRLENMEDİ

Hakkımızda

Personel taşımacılığı ve filo kiralama alanlarında faaliyet göstermek üzere 2002 yılında kurulan Platform A.Ş., ilerleyen yıllarda faaliyet kapsamını genişleterek yurt içinde ve dışında büyük başarılara imza atmış, ülke kalkınmasına katkı sağlayan hizmet şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Günümüzde Platform A.Ş., personel ve öğrenci taşımacılığı, filo kiralama, iş makinesi ve özel donanımlı araç kiralama, kültürel amaçlı gezi organizasyonları, seyahat acentesi işletmeciliği, gıda nakliye ve dağıtım hizmetleri, yurt dışında metrobüs ve toplu taşımacılık hizmetleri, personel destek hizmetleri (zabıta, temizlik ve güvenlik) ve mesire yeri işletmeciliği gibi hizmet sektörünün birçok alanında faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu günden bu yana yurt içinde ve dışında rekabet gücünü artırmak için teknoloji ve bilgi birikimine yatırım yapmaya önem veren Platform A.Ş., profesyonel çalışanları, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla çağa ayak uydurmuştur. Hizmette en üstün kalite anlayışını benimseyen firmamız, 2014 itibariyle 189 milyon TL ciro ve 850 çalışan istihdamıyla ülke ekonomisine katkı yapmaya devam etmektedir