SPK Haziran Ayının Son Günü 1 Halka Arzı Daha Onayladı.

KOROPLAST HALKA ARZ OLUYOR.

HERKESİN YAKINDAN TANIDIĞI VE SEKTÖRÜNDE İLKLERİN ÖNCÜSÜ OLAN ŞİRKET HALKA ARZ OLUYOR.

 

KOROPLAST TEMİZLİK AMBALAJ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

İŞLEM KODU: KRPLS

DAĞITIM YÖNTEMİ: ORANSAL

FİYAT: 4,68 ₺

ARZ BÜYÜKLÜĞÜ: 367.380.000 ₺

DAĞITILACAK LOT SAYISI: 78.500.000 LOT

DETAYLI ANALİZ VİDEOSU : KOROPLAST HALKA ARZ ANALİZ – YouTube

ŞİRKET HAKKINDA

KOROPLAST İLE “BİRLİKTE KOLAY”

Çöp torbası ve mutfak yardımcı ürünleri denildiğinde ilk akla gelen ve Türkiye’nin ilk tercihi olan Koroplast, Yaşanabilir Bir Dünya ‘‘Birlikte Kolay’’ mottosuyla hayatı birlikte kolaylaştıran, ihtiyaç ve beklentilere göre geliştirilen yenilikçi ürün ve çözümleri ile 40 yılı aşkın süredir mutfak yardımcı ürünleri ve çöp torbası sektörüne öncülük ediyor.

Türk tüketicisini çöp torbasıyla ilk defa 80’li yıllarda tanıştıran Koroplast, bugün çöp torbası, mutfak yardımcı ürünleri ve temizlik kategorisi ürünlerinin de ilavesi ve 100’ün üzerine çıkan ürün çeşidiyle sektörün en çok tercih edilen markası olarak pazar lideri konumundadır.

İhtiyaç ve beklentilere göre geliştirilen AR-GE yatırımlarıyla yenilikçi ürün ve çözümler üreten Koroplast, her yıl yeni ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturmaktadır.

Çöp torbası ve mutfak yardımcı ürünleri sektörünün lideri Koroplast, şu anda Esenyurt’taki 15.750 metrekarelik kapalı alanında, 322 kişilik personeli ile yıllık 15,5 bin tonluk üretim gerçekleştirmektedir.