SPK Bu Hafta 3 Beklenen Halka Arza Onay Verdi.

SPK bu hafta yine herkesi şaşırtarak herkesin beklediği 3 Halka Arzı aynı anda onayladı.

 

ASTOR ENERJİ A.Ş.

DAĞITILACAK LOT ADEDİ: 210.000.000 ADET

HİSSE KODU: ASTOR

FİYAT: 12,50 TL

DAĞITIM ŞEKLİ: ORANSAL

ARACI KURUM: TEB YATIRIM

HALKA ARZ TARİHİ: BELİRLENMEDİ

HAKKIMIZDA

Astor Enerji 40 yıla yakın bilgi birikimi ile transformatör imalat ve satışı yaparak elektromekanik imalat sanayinde sektöre yön veren, yenilikçi ve dünya çapında ülkemizi başarı ile temsil eden bir firmadır. Elde ettiğimiz tecrübe, üretim ve kalite anlayışımızı Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri üretimine aktararak sektöre katkı sağlamayı hedefleyen firmamız, Ar-Ge çalışmaları sonucu gerekli sertifikasyonları tamamlayarak Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri üretim ve satışına başlamıştır.
Ankara’da üretim faaliyetlerine devam eden Astor Enerji 140.000 m2’lik arsa üzerine kurulu, 105.000 m2’lik kapalı alanda tek çatı altında Avrupa’nın öncü transformatör üretim tesislerinden birine sahiptir.
Astor Enerji, Yağlı Tip Dağıtım Transformatörleri , Dökme Reçineli Kuru Tip Transformatörleri, Güç Transformatörleri, Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri, Kompakt Trafo Merkezleri, RMU, Metal Clad üretimi ile 90’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.
Temel amacımız, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yüksek kalitede ürünleri müşterilerimize sunmak, üretim kapasitemizi arttırmak ve satış sonrası hizmet kalitemizle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmektir.
Gerekli tüm kalite sertifikalarına sahip olan Astor Enerji kaliteye önem veren, gelişime açık uzman teknik ve idari kadromuz, Ar-Ge merkezli büyüme hedefi çerçevesinde çalışmalarına tüm gücü ile devam etmektedir.

SÖKE DEĞİRMENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

DAĞITILACAK LOT ADEDİ: 77.500.000 ADET

HİSSE KODU: SOKE

FİYAT: 7,50 TL

DAĞITIM ŞEKLİ: ORANSAL

ARACI KURUM: QNB YATIRIM

HALKA ARZ TARİHİ: BELİRLENMEDİ

HAKKIMIZDA

Değirmencilikteki 60 yıla yakın uzmanlığı ve tecrübesiyle üretimin her aşamasında yüksek kaliteyi odağında tutan Söke, çevreye ve insana karşı saygı ve güven anlayışıyla gerçekleştirdiği dünya standartlarındaki teknoloji yatırımları, profesyonellerin ve tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun ürün çeşitliliği ile bugün Türkiye’nin lider ve yenilikçi un markası konumunda.

 

SDT UZAY VE SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

DAĞITILACAK LOT ADEDİ: 12.250.000 ADET

HİSSE KODU: SDDT

FİYAT: 32,00 TL

DAĞITIM ŞEKLİ: BİREYSELE EŞİT

HALKA ARZ TARİHİ: BELİRLENMEDİ

HAKKIMIZDA

SDT A.Ş.; ODTÜ Teknokent yerleşkesi içerisinde Ar-Ge’ ye dayalı alanlarda yerli ürünler ve yetenekler geliştiren bir savunma sanayi firması olarak faaliyet göstermektedir. Kurulduğu 2005 yılından bu yana çeşitli savunma elektroniği ve yazılım ürünlerini ortaya koymuş ve kullanıma vermiş bulunmaktadır.

SDT uzmanlık alanları itibariyle,

  • Algılayıcı (Radar, Kızıl Ötesi vb) ve elektronik harp sinyal işleme ve analiz sistemlerini,
  • Görüntü işleme ve analiz yazılımlarını,
  • Uydu yer istasyonları, uydu sinyal/veri işleme ve analiz sistemlerini,
  • Hava platformları ve silah sistemleri ile elektronik/aviyonik sistemlerini,
  • Kara platformları elektronik ünitelerini,
  • RF Karıştırıcı sistemler, mühimmat güdüm elektroniği ve simülasyon/bilişim sistemlerini özgün ve yerli olarak gerçeklemektedir.

SDT, AS 9100 Rev D, TS EN ISO 9001 2015, AQAP 2310 ve AQAP 2210 gereklerine uygun olarak Kalite Yönetim Sistemini Sertifika ile belgelendirmiştir. SDT Kalite Yönetim Sistemi aynı zamanda mühendislik süreçlerinde IEEE/EIA 12207, IEEE 1220 ve MIL-STD-498 gereklerini, Konfigürasyon Yönetimi süreçlerinde MIL-STD-973 ve ANSI/EIA-649 gereklerini de karşılamaktadır.