ODTÜ İşletme Topluluğu 15. Finans Kongresi 4-5 Aralık 2021’de yapıldı

ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından bizimde sosyal medya sponsoru olarak duyurduğumuz ve desteklediğimiz 15.Finans Kongresi 4 Aralık’ta ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi ve https://www.finanskongresi.net adresinde ve 5 Aralık Pazar günü  online olarak  sadece https://www.finanskongresi.net adresinden “Normalleşen Dünyada Evrimleşen Finans” teması ile gerçekleşti.

4 Aralık Cumartesi günü Finans camiasının tecrübeli isimleri kongrede katılımcılarla buluştu. Vergi Uzmanı Yazar Ozan Bingöl “Vergi ve Demokrasi” konulu oturumda katılımcılara ilham verici bir oturum gerçekleştirdi.

               

Daha sonra P&G Finans Direktörlerinden Nilay Kılıç “Ekonomik Ortamda Yeni Bir Aktör:Kovid-19” konulu oturumda katılımcılara bilgilendirmelerde bulundu. Emtia ve Kripto Para Uzmanı Efe Bulduk ise WEB 3.0 ve Metaverse hakkında harika bir oturum gerçekleştirdi. Akademisyen Erhan Aslanoğlu tarafından “Pandemi Sürecinde Dünya Ekonomisinde ve Finansal Piyasalarda Görünüm” konusunda katılımcılara bilgilendirmelerde bulundu.

                 

Ayrıca QNB Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Cenk Akıncılar, The Steve Group Bilişim A.Ş. CEO’su ve Akademisyen Semih Tümen katılımcılarla buluştu.

Finans Kongresi 5 Aralık Pazar günü ise https://www.finanskongresi.net adresinde online olarak devam etti. Ekonomist Atilla Yeşilada “2022 Dünya ve Türkiye Ekonomisi” konu başlığıyla kongreye katılım sağladı. Bilkent Üniversitesi Öğretim Üyesi, TCMB Eski Başekonomisti Hakan Kara ise “Çift Haneli Enflasyon ve Değişen Dinamikler” oturumunda katılımcılara seslendi.